شرکت ریلی نورالرضا

در حال پردازش درخواست شما هستیم...

لطفاً کمی صبر کنید

رنگ

قالب

طرح پس زمینه

تصویر پس زمینه

درباره ما

شرکت ریلی نورالرضا امکان رزرو و خرید بلیت را در کمترین زمان ممکن، برای‌تان فراهم می‌کند. داشتن سفری آسان و مطمئن، یکی از آن مواردی است که کیفیت زندگی‌مان را بالا می‌برد و شرکت ریلی نورالرضا، همه‌جوره سعی دارد تا هم‌وطن‌هایش بهتر زندگی کنند و از لحظه لحظه‌ی آن، لذت ببرند.

در سال 1390هجری شمسی شرکت ریلی نورالرضا(ع) توسط بخش ریلی گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان خریداری شد و هم اکنون قطارهای این شرکت در ردیف بهترین و لوکس ترین قطارهای VIP با خدمات ویژه کشور محسوب می شوند که در مسیرهای تهران - مشهد، اصفهان - مشهد، تهران - شیراز و کرج - مشهد تردد دارند. کاربران شرکت ریلی نورالرضا می‌توانند از بین قطار های این شرکت انتخاب مورد نظرشان را انجام دهند. همچنین تیم پشتیبانی شرکت ریلی نورالرضا به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در هنگام رزرو و قبل و بعد آن هستند.

شرکت ریلی نورالرضا

شرکت ریلی نورالرضا(ع) در سال 1385 در زمینه بهره برداری از واگن های مسافری ، قرارداد خود را با راه آهن جمهوری اسلامی ایران و با نمایندگی شرکت قطارهای مسافربری رجاء منعقد نمود. براساس این قرارداد راه آهن جمهوری اسلامی ایران متعهد به تامین تسهیلات بانکی مشروط به واردات 64 دستگاه واگن لوکس مسافری ، شامل؛ 54 دستگاه واگن مسافری 4 تخته، 5 دستگاه واگن رستوران و 5 دستگاه مولد ، توسط شرکت ریلی نورالرضا(ع) شد.
اقدامات اولیه در مورد تعیین مشخصات فنی و عملیات خرید واگن ها از طریق گشایش LC که از سال 85 آغاز شده بود، بعمل آمد.
شرکت ریلی نورالرضا(ع) در چهارچوب سیاستهای کلان دولت جمهوری اسلامی ایران و در جهت اعمال اصل 44 قانون اساسی مبنی بر واگذاری فعالیت های دولتی به بخش خصوصی ، طی سال های گذشته اولین و تنها شرکتی است که با هدف خدمت رسانی شایسته ، بدون واسطه اقدام به خرید واگن از سازنده خارجی نموده و در این راستا شرکت رجاء را نیز به عنوان ناظر فنی خرید خود انتخاب کرده است. شایان ذکر است ، علیرغم آنکه این خرید از کشور چین صورت گرفته اما ، شرکت نورالرضاء با الگو قرار دادن مدلها و تجهیزات اروپایی از جمله استفاده ازسیستم ترمز شرکت کنور آلمان، سیستم تهویه شرکت فیولی آلمان، چرخ و محور شرکت لوچینی ایتالیا، سیستم درب های انتهائی و کناری و سیستم های صوتی و تصویری برند های معتبر اروپایی و همچنین 85% تجهیزات الکتریکال برندهای ژاپنی و یا اروپایی ورعایت استانداردهای بین المللی UIC، اقدام به تعیین مشخصات فنی واگن ها کرده است.

رویکرد ما

همه‌ی ما، شنونده و بیننده‌ی یکدیگر و مشتریان هستیم تا کوچک‌ترین خواسته‌های آن‌ها بی‌جواب نماند.ما، به دنبال نظرات‌ کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات و یا توسعه‌ی نقاط قوت ارائه کنند.ما هیچ‌وقت متوقف نخواهیم شد و همه چیزِ همه چیز را می‌خواهیم.

تیم شرکت ریلی نورالرضا

در شرکت ریلی نورالرضا کارهایی را که می‌توانیم با هم انجام دهیم، فردی پیش نبرده و از با هم بودن لذت می‌بریم.رهبران شرکت ریلی نورالرضا اعضای تیم‌های‌شان را برای انجام وظایفشان رشد داده و بستر این رشد را فراهم می‌کنند.

Image Alternative text
Image Alternative text
Image Alternative text
Image Alternative text
Image Alternative text
Image Alternative text
Image Alternative text
Image Alternative text